Informacje ogólne, wkładki ortopedyczne kraków

Cierpisz na dolegliwości stóp? Bolą Cię łydki, a nogi szybko się męczą? A może Twoją zmorą są powracające bóle bioder? Rozwiązaniem Twoich problemów mogą okazać się indywidualne wkładki ortopedyczne. Większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że przyczyną ich codziennych dolegliwości może być nieprawidłowa biomechanika stóp i deformacje w ich obrębie. Tymczasem utrudniający chodzenie hallux valgus jest wynikiem płaskostopia poprzecznego.

Wkładki ortopedyczne kraków łatwo zauważyć w lokalnych drogeriach, są one umieszczone obok standardowego obuwia ortopedycznego, ale ich ceny są znacznie niższe. Wkładki ortopedyczne różnią się jednak znacznie od obuwia ortopedycznego. Wykonane są z https://krakow.bodymove.pl/leczenie-piety-haglunda-krakow/ polimerów ortopedycznych, które można kształtować, aby dopasować je do stopy z deformacjami jej wewnętrznej strony lub wkładki ortopedyczne do korekcji płaskostopia. Wkładki ortopedyczne kraków różnią się materiałem, z którego są wykonane, kształtem i wielkością. Dlatego też zawsze zaleca się przymierzenie wkładek ortopedycznych przed ich zakupem.

Każda wkładka ortopedyczna składa się z trzech głównych elementów: polimerów ortopedycznych, wkładek ortopedycznych i materiału osłaniającego. Polimer ortopedyczny tworzy we wkładkach ortopedycznych podporę łuku, która pomaga w równomiernym rozłożeniu ciężaru ciała na całej powierzchni stopy podczas chodzenia lub stania. Ponadto wkładki ortopedyczne wypełniają szczeliny między podeszwą a piętą. Ta wkładka ortopedyczna na pięty z wkładkami ortopedycznymi Kraków jest ważna, ponieważ zapewnia ochronę pięty przed ewentualnymi urazami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *