Konkursy internetowe – dlatego warto brać w nich udział?

Konkursy internetowe to świetna forma spędzenia wolnego czasu, ale czynne branie udział w konkursach ma wiele zalet. Często, aby wziąć udział, wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na zadane pytanie, zrobić zdjęcie z danym produktem lub też po prostu wysłać SMS-a.

Rozwijasz siebie

Czy jest coś bardziej seksownego niż rozwój swoich umiejętności i to niezależnie, o czym mówimy. Sam dobrze wiesz, że praca na konkurs powinna być pewną wisienką na torcie twoich talentów. Biorąc udział w konkursach, przykładasz się bardziej, niż podczas tworzenia jakiegoś tekstu lub bo w końcu chcesz być najlepszy, błysnąć kreatywnością i talentem.

Czy aby na pewno nie mam szans?

Obserwując różnego rodzaju nagradzane prace w konkursach, często pojawiają się prace odstające nieco pod względem technicznym, ale wyróżniające się pod względem kreatywności. Konkursy internetowe przecież bardzo często nie są dla profesjonalistów. Ciekawe spojrzenie na problem i niebanalne wykonanie może okazać się kluczem do osiągnięcia pierwszej nagrody albo co najmniej wyróżnienia. Kojarzysz na pewno termin prokrastynacja – to przekleństwo naszych czasów. Te wieczne odkładanie czegoś na później. Rozpoczęcie czegoś i w krytycznym momencie porzucenie projektu na koszt gry lub innej niezbyt rozwijającej czynności. Postaraj się być innym, zacząć coś i skończyć, fakt może tym razem obędzie się bez wyróżnienia. Doprowadzanie spraw do końca to bez wątpienia ścisła czołówka najbardziej pożądanych umiejętności miękkich, więc może jednak warto?

Każdy lubi się pochwalić

Każdy z nas lubi w towarzystwie się pochwalić. Opowieści o doświadczeniach z konkursami, dotyczącym dziedziny bliskiej naszemu sercu mogą okazać się świetnym tematem do towarzyskich rozmów. Kto nigdy nie chwalił się wśród znajomych, niech pierwszy rzuci myszką. Warto wierzyć w siebie i w swoje umiejętności, ale wato też uzyskać aprobatę osób niezależnych, które ocenią naszą pracę No bo skąd wiesz, że nie umiesz pisać wierszy, skoro nigdy nie opuściły one zakamarków szuflad .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *